November 26-én (kedd) 18.00 órakor kerületi értekezletet tartunk Üllőn a művelődési házban. Ekkor kell befizetni a 2020. évi szövetségi tagdíjakat, az újság postaköltségét és a kerületi tagdíjat. Egy példányban kérem kitölteni és leadni az alább található nyomtatványokat! Az alábbi nyilvántartás hátsó oldalán található az érvényes tagdíjak és az újság postaköltségének mértéke.

Mivel a szövetség felé elektronikus úton kell benyújtani a tagnyilvántartókat és a befizetési összesítőt, ezért kérem e-mail-ben is elküldeni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre! Változás, hogy a tagok e-mail címét is fel kell tüntetni az adatlapon.

A tagnyilvántartás nyomtatvány első oldala itt.

A nyilvántartás hátsó oldala itt.

A kerületi tagdíj: 18 év alatt és 70 év felett nincs tagdíj, a többieknek 3000,- Ft.

Megbeszéljük továbbá a kerületi kiállítás és a díjkiosztó részleteit, illetve a 2020-ben esedékes kerületi választásokkal kapcsolatos kérdéseket.

M.J.